Praca w firmie RANAL

Przedsiębiorstwo RANAL Sp. z o.o.
producent materiałów dla lakiernictwa samochodowego poszukuje pracowników na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

Region: dolnośląskie, opolskie

Region: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- przygotowanie i prowadzenie praktycznych prezentacji produktów dla klientów,
- doradztwo dla klientów w zakresie doskonalenia procesów napraw lakierniczych,
- prowadzenie rozmów z profesjonalnym klientem oraz raportowanie o wynikach,
- podtrzymywanie relacji handlowych z dotychczasowymi klientami,
- realizacja planów sprzedaży,
- bieżące monitorowanie rynku i działań konkurencji.

Wymagania:
- znajomość branży motoryzacyjnej,
- dyspozycyjność i gotowość do samodzielnej pracy w terenie,
- łatwość nawiązywania kontaktów i zdolności negocjacyjne,
- zaangażowanie i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań,
- komunikatywność i umiejętność budowania trwałych relacji z klientami,
- dobra organizacja pracy własnej,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia,
- motywacyjny system wynagrodzenia,

- niezbędne narzędzia pracy, w tym: samochód, laptop, telefon,
- bardzo miłą atmosferę pracy w zespole nastawionym na współpracę,
- narzędzia pracy wspierające efektywną realizację zadań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: ranal@ranal.pl