Antigravitex Professional

Antigravitex Professional został wyprodukowany na bazie wysokiej jakości żywic syntetycznych i gumy. Nie zawiera bitumów i asfaltu, dzięki czemu należy do środków szybkoschnących.  Produkt przeznaczony jest do zabezpieczania nadwozia i podwozia; chroni przed uderzeniami kamieni. Jest odporny... więcej»

Poznaj produkty Ranal Professional!

Profesjonalna linia produktów lakierniczych w nowej odsłonie! więcej»

Podkład akrylowy 3:1 HS

Oferujemy wysokiej jakości, dwukomponentowy podkład wypełniający na bazie wysokiej jakości żywic akrylowych. Jego doskonała rozlewność, proporcja mieszania 3:1 oraz drobno mielone wypełniacze wyróżniają go spośród innych podkładów akrylowych. Posiada dobre właściwości wypełniające, dzięki... więcej»

Aplikacja mobilna dostępna na google play!

Aplikacja mobilna RANAL APP to szybki i łatwy dostęp do całej gamy produktów firmy RANAL, zajmującej się produkcją materiałów dla lakiernictwa samochodowego. Pobierz bezpłatną aplikację na system android i bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami marki RANAL. RANAL APP podzielona jest na cztery... więcej»
javascript

katalog online

Strona główna » Aktualności

Aktualności

  W nadchodzącym sezonie planujemy wypuścić nasze samochody driftowe w nowej szacie graficznej. Pomóż nam w wyborze nowego designu ! Dla 5 losowo wybranych uczestników zabawy będą przewidziane nagrody ! CO TRZEBA ZROBIĆ ? polub nas na facebooku https://www.facebook.com/przedsiebiorstworanal?fref=ts udostępnij zdjęcie konkursowe...

2014-11-18 11:42:26 więcej »

 Ruszamy z nową wersją strony. Na nowej stronie znajdziecie naszą ofertę, ale także będzie można składać zamówienia i konsultować się z technikiem. Mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo tutaj wszystkie niezbędne informacje na temat naszego przedsiębiorstwa.Nasza strona jest jeszcze na etapie testów, dlatego będziemy wdzieczni za wszelkie uwagi...

2014-10-30 23:11:56 więcej »