Antigravitex Professional

Antigravitex Professional został wyprodukowany na bazie wysokiej jakości żywic syntetycznych i gumy. Nie zawiera bitumów i asfaltu, dzięki czemu należy do środków szybkoschnących.  Produkt przeznaczony jest do zabezpieczania nadwozia i podwozia; chroni przed uderzeniami kamieni. Jest odporny... więcej»

Poznaj produkty Ranal Professional!

Profesjonalna linia produktów lakierniczych w nowej odsłonie! więcej»

Podkład akrylowy 3:1 HS

Oferujemy wysokiej jakości, dwukomponentowy podkład wypełniający na bazie wysokiej jakości żywic akrylowych. Jego doskonała rozlewność, proporcja mieszania 3:1 oraz drobno mielone wypełniacze wyróżniają go spośród innych podkładów akrylowych. Posiada dobre właściwości wypełniające, dzięki... więcej»

Aplikacja mobilna dostępna na google play!

Aplikacja mobilna RANAL APP to szybki i łatwy dostęp do całej gamy produktów firmy RANAL, zajmującej się produkcją materiałów dla lakiernictwa samochodowego. Pobierz bezpłatną aplikację na system android i bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami marki RANAL. RANAL APP podzielona jest na cztery... więcej»
javascript

katalog online

Strona główna » Aktualności

Aktualności

 

2015-12-15 12:05:47 więcej »

 7 GRZECHÓW LAKIERNIKA

2015-09-15 14:46:05 więcej »

 Zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi produktami: podkład "mokro na mokro", podkład epoksydowy 3:1, śiereczka antystatyczna gruba, rozcieńczalnik do cieniowania, BUMPER PAINT- spray, masa uszczelniająca hybrydowa szara oraz Rust Converter.        

2015-06-21 12:50:12 więcej »

  Szanowni Państwo! Miło jest nam poinformować, iż od dnia 10 czerwca 2015r., aż do wyczerpania zapasów trwa wyprzedaż produktów z poniższej listy. W celu zapoznania się z promocyjnymi cenami prosimy o kontakt mailowy  ranal@ranal.pl . Zapraszamy do zakupów. Z poważaniem Zespół RANAL     AKTYWATOR KLEJU DO SZYB 30 ML BOSNY...

2015-06-10 12:54:41 więcej »