Aplikacja mobilna dostępna na google play!

Aplikacja mobilna RANAL APP to szybki i łatwy dostęp do całej gamy produktów firmy RANAL, zajmującej się produkcją materiałów dla lakiernictwa samochodowego. Pobierz bezpłatną aplikację na system android i bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami marki RANAL. RANAL APP podzielona jest na cztery... więcej»

RANAL in the world! zadanie 3

  Trzeci konkurs z serii RANAL in the world, to kolejna szansa na wygranie nagród! W którym miejscu na świecie znajdujemy się tym razem? Jesteśmy przekonani, że rozwiązanie zagadki nie sprawi Wam żadnego problemu! Wystarczy, że: * podasz poprawną odpowiedź w komentarzu pod konkursowym postem... więcej»

RANAL in the world! zadanie 2

  Podejmij wyzwanie - wytypuj, w którym kraju aktualnie się znajdujemy i WYGRAWAJ nagrody! Nasza obecność w niektórych lokalizacjach może Cię zaskoczyć! Regulamin konkursu Aby wziąć udział w konkursie należy udzielić poprawnej odpowiedzi w naszej zagadce. Co dwa tygodnie spośród prawidłowo... więcej»

RANAL in the world! zadanie 1

  Podejmij wyzwanie - wytypuj, w którym kraju aktualnie się znajdujemy i WYGRAWAJ nagrody! Nasza obecność w niektórych lokalizacjach może Cię zaskoczyć! Regulamin konkursu Aby wziąć udział w konkursie należy udzielić poprawnej odpowiedzi w naszej zagadce. Co dwa tygodnie spośród... więcej»
javascript

katalog online

Strona główna » Aktualności » Aplikacja mobilna dostępna na google play!

Aplikacja mobilna dostępna na google play!

Aplikacja mobilna RANAL APP to szybki i łatwy dostęp do całej gamy produktów firmy RANAL, zajmującej się produkcją materiałów dla lakiernictwa samochodowego. Pobierz bezpłatną aplikację na system android i bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami marki RANAL.

RANAL APP podzielona jest na cztery platformy:
Platforma "NASZE PRODUKTY" udostępnia aktualną listę produktów wraz z ich dokładnym opisem.
Platforma "O NAS" zawiera informacje o firmie, jej pełny adres, dane kontaktowe oraz mapkę dojazdu.
Platforma "CO NOWEGO" pozwala być na bieżąco z nowościami i konkursami organizowanymi przez Przedsiębiorstwo RANAL.
W wolnym czasie zapraszamy do "STREFY GIER", nowej platformy rozrywkowej, w której dostępne są gry: memory, diamenty, pasjans.

Aplikacja dostępna jest w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej oraz rosyjskiej. Użytkownik sam wybiera wersję językową po dokonaniu instalacji.

Pobierz --> https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ionicframework.ranalapp144587